לוח תורנים
 


יום שישי, 20 יולי 2018
  מדריך : אסף פרידלר
  גורר : טומי בן-ארי
  א. שדה: וייס / רוג'ר
  ר. תור: כנען (6)

יום שבת, 21 יולי 2018
  מדריך : רפי לוסקי
  גורר : יגאל קפלן
  א. שדה: ורבין / טבק
  ר. תור: דגן (2)תור הדואים

 
צי הדאונים
 
גוררים
4X-AFN 4X-AJD
דאונים
4X-GKT 4X-GAH
4X-GAC 4X-GFR
4X-GKG 4X-GIM
4X-GAS 4X-GDI
4X-GCH  
 
 
קישור ל OLC
 


כל הטיסות מרכז דאיה נגב
כל הטיסות במגידו

מהי ליגת OLC?
 

ישיבת ועד מאי 2012

Back

הנדון: סיכום ישיבת ועד מה 22 מאי 2012
 
 
 
סיכום של ישיבת ועד שנערכה בכרמי יוסף ב 22 מאי 2012
נוכחים:
חברי ועד: שחר גולדברג, ארז בלגה, יוסי אדרי, איל שמש, אמנון הררי
מוזמנים: דודי שביט, יוסי גרוס
 
 
להלן הנושאים שנדונו וסוכמו:
 
1.      חניית JD בהנגר הגדול: כזכור אישרנו לקבוצת אלי ליברטי לאכסן את המטוס שלו בהנגר הקטן. כתוצאה העברנו את ה JD להנגר הגדול. מאז חלו השינויים הבאים: AC חוזר לפעילות (היה מפורק תקופה ארוכה), JC הושמש וחזר לפעילות, רכשנו דאון TWIN נוסף האמור להגיע בקרוב, ואייל שמש עומד לפני רכישת דאון פרטי. המשמעות היא חזרה למצב של צפיפות בהנגרים. במצב זה לא נוכל להמשיך ולאחסן את המטוס של קבוצת ליברטי אצלנו. סוכם כי אמנון ידבר עם אלי להכינו למצב המתפתח.
 
2.      תשלומים לעיט: עיט מבקשת תשלום חדשי של 1,500 ₪ פלוס מע"מ תמורת שירותי הפעלת המנחת (הנושא עלה בישיבת הוועד הקודמת). על פי הערכת העלות בפועל שנשאנו בה כשהיינו בעלי רישיון הפעלה, וחישובים שלנו, התשלום החודשי צריך לעמוד על 500 ₪ בלבד. שחר ימשיך במו"מ מול אלי.
 
3.      תור דאונים: האירועים האחרונים בשדה, במיוחד בימים של תנאים טובים, הביאו את החברים והוועד למסקנה שחובה למסד נוהל משופר בנושא תור הדאונים. על סמך הצעתו של איל המבוססת על הניסיון שנצבר במגידו, ועל סמך דעות מגוונות שהגיעו במיילים מחברים רבים החליט הוועד לאמץ מתכונת חדשה כמפורט בנספח לסיכום הישיבה.  מתכונת זאת תפעל בימים הקרובים ועד לסוף העונה. מועד שבו נבחן את יתרונותיה וחסרונותיה ונחליט האם לאמצה כנוהל קבוע או לעדכנה בהתאם לממצאים.
 
4.      קורס מדריכים: יש במועדון חוסר גדול במדריכים, ויש פוטנציאל לא רע למדריכים נוספים מתוך חברי המועדון היותר וותיקים. שחר מעלה הצעה להשתתפות חלקית של המועדון בהוצאות הקורס. סוכם כי נברר מה העלות הצפויה לחניך בקורס מדריכים כולל רישיונות ואגרות, ובהתאם נציע השתתפות בתשלום למי שיסיים את ההכשרה ויקבל רישיון הדרכה.     
 
5.      התנעות מנוע: באירוע של התנעת מנוע של דאון ממונע נגרם נזק לדאון שעמד מאחוריו. על כל הטייסים הממונעים, מטוסים גוררים ודאונים ממונעים להקפיד הקפדה יתרה שהאזור אחרי המנוע פנוי מבני אדם ורכוש שיכולים להיפגע, ובכלל זה לא להתניע לכוון הנגרים פתוחים, כלי טיס קרובים וכו'.
 
6.      בעלי תפקידים: התקבלה החלטה להרחיב את מעגל בעלי התפקידים על מנת לשפר את תפקוד המועדון והן בכדי להקל על בעלי התפקידים הקיימים להם משימות רבות. שחר יכין רשימה ונפנה לחברים בהתאם.
 
 
 
אמנון הררי
     יו"ר
 
 
 
המועדון בוידאו
 
 
מזג אויר בשדה
 

 
מפת הגעה לשדה
 

סרוק וסע - לחץ על הלינק  וסרוק את הברקוד ישירות ל GPS

כל הזכויות שמורות -  מרכז דאיה נגב. המועדון הינו עמותה רשומה וללא כוונות רווח
צור קשר
לייבסיטי - בניית אתרים